Przejdź do treści
Strona główna » Concierge w Warszawie – dlaczego w tym mieście jest Ci potrzebny ?

Concierge w Warszawie – dlaczego w tym mieście jest Ci potrzebny ?

W obecnych realiach tempo życia plasuje się zdecydowanie na bardzo intensywnym poziomie. Nawał obowiązków, burzliwy harmonogram, to sytuacje, w których z pewnością znalazł się niejeden właściciel firmy lub jej pracownik. Często brakuje czasu na wykonanie podstawowych czynności takich jak zakupy lub spacer z psem. Na szczęście z pomocą może przyjść niezastąpiony asystent, który w swobodny sposób rozwiąże nawet najbardziej zaawansowane zadania, pozwalając nam na moment odetchnienia i skupienia się nas priorytetowych sprawach.

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę!

Concierge -
kim jest ?

Sama nazwa przywodzi na myśl królewski dwór, na którym to odźwierny miał za zadanie zadbać o właściwe oświetlenie pomieszczeń w zamku. Niektórym może także przypominać funkcje związane z profesjonalnym pracownikiem hotelu, który troszczy się o zachcianki gości, doradza im w kwestii rozrywki lub rezerwuje stolik w restauracji. W dzisiejszych czasach identyfikuje się go bardziej jako osobistego asystenta, który dostaje ściśle określony zakres obowiązków, tych tradycyjnych, a także tych specjalnych.

Zakres obowiązków osobistego asystenta

Ich gama jest ogromna, ponieważ może chodzić o takie rzeczy, jak na przykład umówienie korepetycji dla syna klienta, zadbanie o porządek w domu, zorganizowanie kolacji itd. Nie są to zadania proste, ponieważ czasami wymagania mogą być trudne do spełnienia (np. skontaktowanie się z najlepszym nauczycielem w kraju, umówienie w krótkim terminie kolacji w restauracji, do której zazwyczaj należy zgłaszać się z tygodniowym wyprzedzeniem). Żartobliwie choć realnie można powiedzieć, że prywatny concierge jest człowiekiem, który sprawia, że niemożliwe rzeczy stają się możliwe. Oczywiście, nie należy za daleko się rozpędzać z tym stwierdzeniem. 

Benefity

Jeśli czujesz, że twój dzienny grafik jest przeładowany i czujesz się zmęczony, to znak, że pora oddać swoje zadania w ręce wykwalifikowanego asystenta. Jakie korzyści przyniesie takie rozwiązanie? W momencie zatrudnienia podwładnego poczujesz, że tempo zwalnia, zaczniesz dostrzegać więcej czasu, który możesz spożytkować na spotkania z bliskimi i przyjaciółmi. Bliższe relacje z kolei przełożą się na poprawę nastroju i pozwolą poczuć wewnętrzną harmonię. Wreszcie odnajdziesz chwilę na zapomniane pasję i hobby. Może to wreszcie ten moment, kiedy pozwolisz sobie na wyjazd w góry?

Duże miasto oznacza dużo obowiązków

Ten, kto mieszka w dużym mieście, świetnie zdaje sobie sprawę z tempa życia, jakie w nim panuje. Rosnące wymagania pracodawców, zmieniające się trendy, deadline wykonany dosłownie na ostatnią chwilę. Nie dziwi więc fakt, że concierge to coraz to bardziej rozchwytywana branża pracownicza. Właściciele dużych firm za ich pośrednictwem ułatwiają sobie swoją codzienną pracę, a szeregowi pracownicy mają wreszcie okazję uporządkować swoje zobowiązania w życiu prywatnym. Concierge w Warszawie to obecnie standardowe rozwiązanie wykorzystywane przez największe koncerny.

Spersonalizowane modele współpracy

Usługi osobistych asystentów są dedykowane dla firm oraz osób prywatnych, zależnie od powierzonych zadań. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostępne są dwa warianty współpracy. Pierwszy z nich opiera się na systemie generującym koszty w postaci abonamentu. Druga opcja polega natomiast na zatrudnieniu w oparciu o stawkę godzinową, popartą solidnie wykonanym zadaniem. Dostępne modele pozwalają zapewnić komfort klientowi zarówno w krótkim, jak i długim zakresie czasowym